statystyki szczegółowe

Aktualności

Relacja z meczu z Lublińcem

• autor: Grzegorz Muszalski, 2017-08-20 16:33

Podopieczni trenera Krzysztofa Gasza w pierwszej kolejce II Ligi Wojewódzkiej D1 zdobyli komplet punktów!!! Tym razem do Mikołowa przyjechała drużyna Akademii Sportowej z Lublińca. W zespole młodzików D1 z Mikołowa wystąpiło również 3 zawodników z rocznika 2006 trenera Skuły, którzy w tej rundzie będą wspierać starszych kolegów w walce o jak najlepsze miejsce w tabeli na koniec sezonu.
   Mecz od pierwszego gwizdka sędziego należał do nas i długo kibice nie musieli czekać na bramki , bo w 4 minucie meczu pierwszą bramkę do AKS zdobył Jakub Draczka. Z biegiem czasu drużyna gospodarzy przejmowała coraz bardziej inicjatywę i gra toczyła się w większości na połowie gości. Co spowodowało że w 7 minucie Kacper Czempas strzelił bramkę na 2:0 dla AKS-u Mikołów. Zawodnicy z Lublińca co jakiś czas próbowali odgryzać się kontrą w których często na ich drodze stawał Bartek Kasprzyszyn zawodnik rocznika 2006. Jednak przed końcem pierwszej części zawodów nie ustrzegliśmy się błędu i drużyna z Lublińca zdobyła bramkę kontaktową.
   Po zmianie stron ponownie grę prowadzili gospodarze , jednak nie potrafiliśmy wykorzystać tak zwanych setek. Z trybun słychać było słowa "no nie ta bramka to chyba zaczarowana". Mecz był emocjonujący do samego końca jednak na nasze szczęście wynik nie uległ zmianie i 3 punkty zostały w Mikołowie.
   Pierwsze 3 punkty zdobyli zawodnicy trenera Gasza, oby był to dobry prognostyk na kolejne ligowe potyczki. W zespole AKS-u wystąpili: W bramce - Gasz Patryk,Nowak Maciej, w obronie zagrali - Kasprzyszyn Bartek, Kwiatkowski Dominik, Muszalski Tobiasz, w pomocy - Jakub Draczka,Jarek Szymon,Semik Tomasz,Kacper Czempas, napastnik - Magielewski Wiktor, rezerwowi - Kowal Filip, Wysocki Kacper.

BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KIBICOM OBECNYM NA MECZU!!! MAM NADZIEJĘ ŻE Z MECZU NA MECZ BĘDZIE NAS CORAZ WIĘCEJ!!!

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra także na własnym boisku 27.08.2017 o godzinie 9:00.